dalgalanan bayrak gif ile ilgili görsel sonucu

Gerekli Linkler

 
Hava Durumu

 
Saat

 
Namaz Vakitleri

 
Döviz Kurları

 
Facebook
 
Haberler
ILGINDA MEDAŞ YETKİLİLERİ GÖREVİNİ YAPMIYOR
ILGINDA MEDAŞ YETKİLİLERİ GÖREVİNİ YAPMIYOR
Vatandaşlar MEDAŞ’a birçok defa şikayet dilekçeleri vermelerine rağmen bakım ve onarım çalışmaları yapılmadı. Ilgın’da MEDAŞ yetkilileri vatandaşı mağdur ediyor. Atatürk iköğretim okulu karşısında ana cadde üzerindeki elektrik direklerinin ..
İLÇEMİZDE İŞBAŞI EĞİTİM KONULU BİR PROGRAM DÜZENLENDİ
İLÇEMİZDE İŞBAŞI EĞİTİM KONULU BİR PROGRAM DÜZENLENDİ
KONTİMDER Ilgın Temsilciliği tarafından Ilgın Ticaret Odası toplantı salonunda “Milli İstihdam Seferberliği, İstihdam Teşvikleri Ve İşbaşı Eğitim” konulu bir program düzenlendi.  Program öncesinde İş – Kur İl Müdürü Emrah Keleş, KONTİMDE..
Pazar Esnafı Fiyatlardan  Memnun Değil
Pazar Esnafı Fiyatlardan Memnun Değil
Pazar esnafımız sebze ve meyve fiyatlarından memnun olmadığını belirtti. Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, sebze ve meyve fiyatlarının hava şartları düzelince normale döneceğini belirterek, "Tarlada zarar..
İndirimli Sandığınız Ürünler Düşük Gramajlı Olabilir!!
İndirimli Sandığınız Ürünler Düşük Gramajlı Olabilir!!
İlçe halkımızın dikkatine; indirimli fiyatlarda ‘düşük gramaj tuzağına’ dikkat! Tüketici derneklerinin temsilcileri, son günlerde peynir, yoğurt, zeytin, sıvı yağ ve çay gibi çokça tüketilen gıda ürünleri başta olmak üzere çok sayıda ürü..
Kaymakamımız Esnaf  Ziyaretlerine Devam Ediyor
Kaymakamımız Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor
Kaymakamımız Y. Fatih KADİROĞLU, ilçemizde göreve başladığı günden itibaren yaptığı vatandaş ziyaretlerine devam ediyor.  Mahalle ziyaretlerinin dışında Y. Fatih KADİROĞLU, MEDAŞ’ı da ziyaret etti. Bu ziyaretler kapsamında Sarraf Yaşar ..
Karahan’dan  Sporculara Ziyaret
Karahan’dan Sporculara Ziyaret
Ilgın Belediye Başkanı Mehmet KARAHAN, karete yapan çocuk ve gençleri ziyaret etti.  Karahan ziyaretiyle ilgili şu ifadelere değindi: ‘’Çocuklara ve gençlere yapılan yatırım en önemli yatırımların başında gelmektedir. Bu yatırımların inanı..
Ilgın Şeker Fabrikası'nın Satışının İptal Edilmesi, Çiftçileri Sevindi
Ilgın Şeker Fabrikası'nın Satışının İptal Edilmesi, Çiftçileri Sevindi
KONYA Ilgın Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Yusuf Yazır, özelleştirilme ihalesi kapsamında, Ilgın Şeker Fabrikası'nın 636 milyona Alteks Tekstil Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye satışının iptal edildiğini belirtti.  KONYA  Il..
Ilgın Şeker Fabrikasının  Satışı İptal Edildi
Ilgın Şeker Fabrikasının Satışı İptal Edildi
İlççemizde ve ülkemizde son zamanlarda herkesin dilinde olan şeker fabrikalarının özelleştirilmesi konusu sonuca ulaştı. Ilgın Şeker Fabrikasının satışı iptal edildi. Yazır’dan Ilgın, Şeker Fabrikası’nın özelleştirilmesinin iptali açıklamas..
Büyükşehir, Milli Şairimiz  Mehmet Akif’i Anıyor
Büyükşehir, Milli Şairimiz Mehmet Akif’i Anıyor
Konya Büyükşehir Belediyesi, vefatının 82’inci ölüm yıldönümünde Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u anıyor. Anma programı kapsamında Mehmet Akif’in hayatı, kaleme aldığı eserleri ve düşüncelerinin ele alınacağı panelin yanı sıra resim sergi..
15 Temmuz Şehitler Anıtı
15 Temmuz Şehitler Anıtı
15 Temmuz hain darbe girişimi gecesinden sonra ülkemizin birçok yerinde 15 Temmuz gecesinin anısına anıtlar, parklar ve bahçeler yapıldı. İlçemizin de merkezine 15 Temmuz Şehitler Anıtı yapıldı. 15 Temmuz Şehitler Anıtı’nın anlamı ise şu..
 
RESMİ İLANLARIMIZ
 
Paylaş
 
GAZETELER

 
GÜNLÜK OKUMA
 
Anket

 
YAZARLARIMIZ

 I

 
Twitter
 
Reklam Alanı